domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2015/16

ATLETIKA - EKIPNO

 

OSNOVNE ŠOLE

16.09.2016, Kranj - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Gorenjska

17.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana B

17.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana C

21.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, podorčno, PC Ljubljana A

22.09.2015, Ljubljana - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana D

22.09.2015, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Velenje

23.09.2015, Celje - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Celje

28.09.2015, Maribor - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Maribor

29.09.2015, Nova Gorica - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Goriška

29.09.2015, Novo mesto - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Dolenjska

30.09.2015, Brežice - atletika ekipno, učenci in učenke, področno, PC Posavje

01.10.2015, Slovenija - atletika ekipno, OŠ, SKUPNI REZULTATI PODROČNO

09.10.2015, Velenje - atletika ekipno, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

16.09.2015, Kranj - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Gorenjska

21.09.2015, Ljubljana - ateltika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana

23.09.2015, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje

28.09.2015, Maribor - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Maribor

29.09.2015, Nova Gorica - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška

29.09.2015, Novo mesto - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska

01.10.2015, Slovenija - atletika ekipno, SŠ, SKUPNI REZULTATI PODROČNO

08.10.2015, Celje - atletika ekipno, dijaki in dijakinje, FINALE

 

ATLETIKA - POSAMIČNO

 

OSNOVNE ŠOLE

09.05.2016, Nova Gorica - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Goriška

10.05.2016, Celje - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Celje

13.05.2016, Maribor - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Maribor

13.05.2016, Murska Sobota - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Pomurje

16.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke, področno, PC Ljubljana A

16.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Ljubljana D

17.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke,področna, PC Ljubljana B

17.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Ljubljana C

19.05.2016, Domžale - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Domžale

23.05.2016, Ravne na Kor. - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Koroška

23.05.2016, Velenje - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Velenje

25.05.2016, Novo mesto - atletika posamična, učenci in učenke, področna, PC Dolenjska

25.05.2016, Grosuplje - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Grosuplje

26.05.2016, Ptuj - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Podravje

26.05.2016, Postojna - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Notranjska

26.05.2016, Koper - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Obala

30.05.2016, Celje - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Celje

31.05.2016, Hrastnik - atletika posamično, učenci in učenke, področno, PC Zasavje

31.05.2016, Kranj - atletika posamično,učenci in učenke, področno, PC Gorenjska

01.06.2016, Ljubljana - atletika posamično,učenci in učenke, področno, PC Ljubljana

08.06.2016, Koper - atletika posamično, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

09.05.2016, Nova Gorica - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Goriška

10.05.2016, Celje - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Celje

10.05.2016, Ljubljana - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Ljubljana

13.05.2016, Kranj - atletika posamična, dijaki in dijakinje, PC Gorenjska

13.05.2016, Murska Sobota - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Pomurje

16.05.2016, Novo mesto - atletika posamična, dijaki in dijakinje, področno, PC Dolenjska

18.05.2016, Domžale - atletika posamično, dijaki in dijakinje, FINALE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

03.06.2016, Brežice - atletika, učenci in učenke OŠ s PP, FINALE

 

ATLETIKA - GORSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

26.09.2015, Smlednik - gorski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

SREDNJE ŠOLE

26.09.2015, Smlednik - gorski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

ATLETIKA - KROS

 

OSNOVNE ŠOLE

22.04.2016, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

SREDNJE ŠOLE

21.04.2016, Maribor - šolski ekipni kros, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

21.04.2016, Maribor - šolski ekipni kros, učenci in učenke OŠPP,  DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ATLETIKA - ULIČNI TEK (20. LJUBLJANSKI MARATON)

 

OSNOVNE ŠOLE

24.10.2015, Ljubljana - ulični tek, učenci in učenke, 20. Ljubljanski maraton

 

SREDNJE ŠOLE

24.10.2015, Ljubljana - ulični tek, dijaki in dijakinje, 20. Ljubljanski maraton

 

BADMINTON

 

OSNOVNE ŠOLE

12.04.2016, Maribor - badminton, učenci in učenke, licencirani, ekipno prvenstvo

 

SREDNJE ŠOLE

25.01.2016, Medvode - badminton, dijaki in dijakinje, posamično prvenstvo

12.04.2016, Maribor - badminton, dijaki in dijakinje, licencirani, ekipno prvenstvo

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

16.03.2016, Radovljica - badminton, učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

 

OSNOVNE ŠOLE

18.11.2015, Dobrova - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 1

27.11.2015, Izola - akrobatika, učenci in učenke, polfinale, skupina 2

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

11.02.2016, Dobrova - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, polfinale, 2. skupina

22.03.2016, Brežice - skoki z male prožne ponjave, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

22.03.2016, Brežice - skoki z male prožne ponjave, dijaki in dijakinje, FINALE

 

GIMNASTIKA - ŠPORTNA

 

OSNOVNE ŠOLE

13.05.2016, Dobrova - športna gimnastika, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

13.05.2016, Dobrova - športna gimnastika, dijaki in dijakinje, FINALE

 

JUDO

 

OSNOVNE ŠOLE

08.06.2016, Koper - judo, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

05.11.2015, Koper - judo, dijaki in dijakinje, FINALE

 

KEGLJANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

15.04.2016, Celje - kegljanje, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

KOLESARSTVO - VOŽNJA NA ČAS

 

OSNOVNE ŠOLE

21.09.2015, Tacen - kolesarstvo-vožnja na čas, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE

STAREJŠI UČENCI

21.01.2016, Kranj - košarka, starejši učenci, četrtfinale, skupina 10

16.02.2016, Miklavž - košarka, starejši učenci, polfinale, skupina 1

31.03.2016, Miklavž - košarka, starejši učenci, FINALE

MLAJŠI UČENCI

22.3.2016, Poljčane - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 2

25.03.2016, Velike Lašče - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 8

30.03.2016, Kranj - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 11

31.03.2016, Novo mesto - košarka, mlajši učenci, četrtfinale, skupina 9

18.04.2016, Velike Lašče - košarka, mlajši učenci, polfinale, skupina F

20.04.2016, Novo mesto - košarka, mlajši učenci, polfinale, skupina E

20.04.2016, Kranj - košarka, mlajši učenci, polfinale, skupina H

31.05.2016, Sežana - košarka, mlajši učenci, FINALE

STAREJŠE UČENKE

15.01.2016, Poljčane - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 3

18.01.2016, Cerknica - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 9

22.01.2016, Dragomelj - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 6

27.01.2016, Škofljica - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 8

28.01.2016, Novo mesto - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 4

29.01.2016, Grosuplje - košarka, starejše učenke, četrtfinale, skupina 7

23.03.2016, Slovenske Konjice - košarka, starejše učenke, FINALE

MLAJŠE UČENKE

22.03.2016, Cerknica - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 8

24.03.2016, Vipava - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 9

31.03.2016, Majšperk - košarka, mlajše učenke, četrtfinale, skupina 3

12.04.2016, Vipava - košarka, mlajše učenke, polfinale, skupina C

19.05.2016, Vipava - košarka, mlajše učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

18.01.2016, Maribor - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 1

19.01.2016, Škofja Loka - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 5

25.01.2016, Ljubljana - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 3

26.01.2016, Rogaška Slatina - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 2

26.01.2016, Novo mesto - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 4

11.02.2016, Rogaška Slatina - košarka, dijaki, polfinale, skupina A

14.03.2016, Ljubljana - košarka, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

18.01.2016, Maribor - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 2

22.01.2016, Ljubljana - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 3

26.01.2016, Novo mesto - košarka, dijakinje, četrtfinale, skupina 6

09.02.2016, Celje - košarka, dijakinje, polfinale, skupina A

 

LOKOSTRELSTVO

 

OSNOVNE ŠOLE

13.02.2016, Šempeter - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje OŠ, FINALE

21.05.2016, Ljutomer - lokostrelstvo, zunanje tekmovanje OŠ, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

13.02.2016, Šempeter - lokostrelstvo, dvoransko tekmovanje SŠ, FINALE

21.05.2016, Ljutomer - lokostrelstvo, zunanje tekmovanje SŠ, FINALE

 

MLADINA IN GORE

 

OSNOVNE ŠOLE

07.11.2016, več krajev - mladina in gore, učenci in učenke, področna tekmovanja

23.01.2016, Tržič - mladina in gore, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

NAMIZNI TENIS

 

OSNOVNE ŠOLE

31.03.2016, Nova Gorica - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina 4

19.04.2016, Ravne na Kor. - namizni tenis, učenci in učenke, četrtfinale, skupina 1

21.04.2016, Nova Gorica - namizni tenis, učenci in učenke, polfinale, zahod

13.05.2016, Ravne na Kor. - namizni tenis, učenci in učenke, polfinale, vzhod

24.05.2016, Ravne na Kor. - namizni tenis, učenci in učenke, FINALE

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

18.02.2016, Murska Sobota - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina A

04.03.2016, Črnomelj - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina E

10.03.2016, Radlje ob Dravi - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina B

15.03.2016, Litija - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina H

21.03.2016, Škofljica - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina F

23.03.2016, Zreče - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina C

24.03.2016, Šoštanj - nogomet, učenci, četrtfinale, skupina D

06.04.2016, Cerknica - nogomet, učenci, polfinale, skupina III

08.04.2016, Kranj - nogomet, učenci, polfinale, IV. skupina

20.04.2016, Zreče - nogomet, učenci, polfinale, I. skupina

20.04.2016, Nazarje - nogomet, učenci, polfinale, II. skupina

11.05.2016, Maribor - nogomet, učenci, FINALE

UČENKE

14.03.2016, Šentjernej - nogomet, učenke, polfinale, III. skupina

22.03.2016, Ravne na Kor. - nogomet, učenke, polfinale, I. skupina

12.04.2016, Nazarje - nogomet, učenke, polfinale, II. skupina

12.04.2016, Nova vas - nogomet, učenke, polfinale, IV. skupina

13.05.2016, Šmartno pri Litiji - nogomet, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

14.03.2016, Maribor - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina A

29.03.2016, Nova Gorica - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

31.03.2016, Novo mesto - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

01.04.2016, Podčetrtek - nogomet, dijaki, četrtfinale, skupina B

19.04.2016, Nova Gorica - nogomet, dijaki, polfinale, skupina B

22.04.2016, Maribor - nogomet, dijaki, polfinale, skupina A

17.05.2016, Nova Gorica - nogomet, dijaki, FINALNE

DIJAKINJE

23.03.2016, Ptuj - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

30.03.2016, Ajdovščina - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D

30.03.2016, Novo mesto - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C

06.04.2016, Celje - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

15.04.2016, Novo mesto - nogomet, dijakinje, polfinale, skupina B

06.05.2016, Ptuj - nogomet, dijakinje, polfinale, skupina A

10.05.2016, Novo mesto - nogomet, dijakinje, FINALE

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

10.02.2016, Mislinja - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina A

10.02.2016, Beltinci - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina B

10.02.2016, Logatec - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina G

11.0.2016, Braslovče - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina C

12.02.2016, Lucija - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina I

03.03.2016, Kostanjevica na Krki - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina D

04.03.2016, Žužemberk - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina E

23.03.2016, Kanal - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina H

06.04.2016, Hoče - odbojka, učenci, polfinale, skupina A

06.04.2016, Žužemberk - odbojka, učenci, polfinale, skupina B

18.04.2016, Kanal - odbojka, učenci, FINALE

UČENKE

10.02.2016, Mislinja - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina A

10.02.2016, Murska Sobota - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina B

10.02.2016, Metlika - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina E

10.02.2016, Koper - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina H

10.02.2016, Logatec - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina I

02.03.2016, Šempeter - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina C

08.03.2016, Ljubljana - odbojka, učenke, četrtfinale, skupina G

09.03.2016, Šoštanj - odbojka, učenke, četrtfinalno, skupina D

30.03.2016, Šempeter - odbojka, učenke, polfinale, skupina A

06.04.2016, Šoštanj - odbojka, učenke, polfinale, skupina B

14.04.2016, Koper - odbojka, učenke, polfinale, skupina C

20.04.2016, Šoštanj - odbojka, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

23.12.2015, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina B

11.01.2016, Kamnik - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina F

14.01.2016, Novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina E

22.01.2016, Maribor - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina A

04.02.2016, Murska Sobota - odbojka, dijaki, polfinale, skupina A

10.02.2016, Ljubljana - odbojka, dijaki, polfinale, skupina B

10.03.2016, Ljubljana - odbojka, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

16.12.2015, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina B

21.12.2015, Jesenice - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina F

23.12.2015, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A

14.01.2016, Novo mesto - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina D

29.01.2016, Ljubljana - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina E

10.02.2016, Slovenj Gradec - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina A

11.02.2016, Koper - odbojka, dijakinje, polfinale, skupina B

21.03.2016, Maribor - odbojka, dijakinje, FINALNI TURNIR

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

11.02.2016, Vrhnika - odbojka, učenke OŠPP, FINALE

 

ODBOJKA NA MIVKI

 

OSNOVNE ŠOLE

16.09.2015, Beltinci - odbojka na mivki, ucenke, polfinale, skupina A

30.09.2015, Ankaran - odbojka na mivki, učenci, FINALE

30.09.2015, Ankaran - odbojka na mivki, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

22.09.2015, Zrkovci - odbojka na mivki, dijaki, polfinale, skupina A

22.09.2015, Zrkovci - odbojka na mivki, dijakinje, polfinale, skupina A

01.10.2015, Črnuče - odbojka na mivki, dijaki, FINALE

01.10.2015, Črnuče - odbojka na mivki, dijakinje, FINALE

 

ORIENTACIJSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

08.10.2015, Cerkno - orientacijski tek, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

SREDNJE ŠOLE

08.10.2015, Cerkno - orientacijski tek, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

PLAVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

20.11.2015, Kranj - plavanje, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

26.01.2016, Škofja Loka - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina H

27.01.2016, Ptuj - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina B

28.01.2016, Gorišnica - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina A

11.02.2016, Ribnica - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina F

18.03.2016, Sevnica - rokomet, učenci, polfinale, skupina I

UČENKE

26.01.2016, Vrhnika - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina I

28.01.2016, Nazarje - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina D

29.01.2016, Tržič - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina H

01.02.2016, Velika Nedelja - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina B

05.02.2016, Škocjan - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina F

16.03.2016, Logatec - rokomet, učenke, polfinale, skupina I

11.04.2016, Šmartno pri Litiji - rokomet, učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

10.12.2015, Novo mesto - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina C

07.01.2016, Škofja Loka - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina D

26.01.2016, Celje - rokomet, dijaki, četrtfinale, skupina B

28.01.2016, Krško - rokomet, dijaki, polfinale, skupina B

06.04.2016, Krško - rokomet, dijaki, FINALE

DIJAKINJE

10.12.2015, Maribor - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

15.12.2015, Novo mesto - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C

06.01.2016, Celje - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

14.01.2016, Koper - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina D

07.03.2016, Celje - rokomet, dijakinje, polfinale, skupina A

14.04.2016, Ljubljana - rokomet, dijakinje, FINALE

 

SMUČANJE - DESKANJE NA SNEGU

 

OSNOVNE ŠOLE

15.3.2016, Krvavec - deskanje na snegu, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

08.03.2016, Rogla - deskanje na snegu, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SMUČANJE - VELESLALOM in PARALELNI SLALOM

 

OSNOVNE ŠOLE

15.03.2016, Krvavec - veleslalom, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

15.03.2016, Krvavec - paralelni slalom, kat. učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

08.03.2016, Rogla - veleslalom, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

03.03.2016, Rogla - veleslalom, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

SMUČARSKI SKOKI

 

OSNOVNE ŠOLE

10.03.2016, Planica - smučarski skoki, učenci in učenke OŠ, FINALE

 

SMUČARSKI TEK

 

OSNOVNE ŠOLE

04.03.2016, Rudno polje - smučarski tek,učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

ŠAH

 

OSNOVNE ŠOLE

20.03.2016, Maribor - šah, ekipno tekmovanje OŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

SREDNJE ŠOLE

06.03.2016, Otočec - šah, ekipno tekmovanj SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

OSNOVNE ŠOLE

31.03.2016, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, področno VZHOD

24.03.2016, Šenčur - športno plezanje, učenci in učenke, področno ZAHOD

09.04.2016, Vojnik - športno plezanje, učenci in učenke, FINALE

 

SREDNJE ŠOLE

27.01.2016, Ljubljana - športno plezanje, dijaki in dijakinje, tekma - B

28.01.2016, Ljubljana - športno plezanje, dijakinje in dijaki, tekma - A

 

VELIKI KANU

 

OSNOVNE ŠOLE

12.05.2016, Brestanica - veliki kanu, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 

VESLANJE NA SIMULATORJIH

 

OSNOVNE ŠOLE

25.03.2016, Žirovnica - veslanje na simulatorjih, učenci in učenke, DRŽAVNO PRVENSTVO

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO