domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2010/11

ATLETIKA - ATLETIKA EKIPNO

OSNOVNA ŠOLA

24.9.2010, Kranj - atletika ekipno učenci in učenke, PC Gorenjska
27.9.2010, Brežice - atletika ekipno učenci in učenke, PC Posavje
29.9.2010, Celje - atletika ekipno učenci in učenke, PC Celje
29.9.2010, Novo mesto - atletika ekipno učenci in učenke, PC Dolenjska
30.9.2010, Ravne na Koroškem - atletika ekipno učenci in učenke, PC Koroška
30.9.2010, Velenje - atletika ekipno učenci in učenke, PC Velenje
4.10.2010, Nova Gorica - atletika ekipno učenci in učenke, PC Goriška
4.10.2010, Murska Sobota - atletika ekipno učenci in učenke, PC Pomurje
5.10.2010, Ljubljana - atletika ekipno učenci in učenke, PC Grosuplje
6.10.2010, Maribor - atletika ekipno učenci in učenke, PC Maribor
8.10.2010, Postojna - atletika ekipno učenci in učenke, PC Notranjska
12.10.2010 - atletika ekipno učenci in učenke, finalisti in vrstni red ekip po končanih področnih tekmovanjih
13.10.2010, Slovenska Bistrica - atletika ekipno učenci in učenke, finalno tekmovanje
SREDNJA ŠOLA
23.9.2010, Ljubljana - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Ljubljana
24.9.2010, Kranj - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Gorenjska
29.9.2010, Celje - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Celje
29.9.2010, Novo mesto - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Dolenjska
4.10.2010, Nova Gorica - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Goriška
4.10.2010, Murska Sobota - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Pomurje
6.10.2010, Maribor - atletika ekipno dijaki in dijakinje, PC Maribor
12.10.2010 - atletika ekipno dijaki in dijakinje, finalisti in vrstni red ekip po končanih področnih tekmovanjih
13.10.2010, Slovenska Bistrica - atletika ekipno dijaki in dijakinje, finalno tekmovanje

ATLETIKA - ATLETIKA POSAMIČNO
OSNOVNA ŠOLA
21.9.2010, Ljubljana - atletika posamično učenci in učenke, skupina B, PC Ljubljana, jesen
21.9.2010, Ljubljana - atletika posamično učenci in učenke, skupina C, PC Ljubljana, jesen
22.9.2010, Ljubljana - atletika posamično učenci in učenke, skupina A, PC Ljubljana, jesen
22.9.2010, Ljubljana - atletika posamično učenci in učenke, skupina D, PC Ljubljana, jesen
SREDNJA ŠOLA
26.5.2011, Ljubljana - atletika, posamično tekmovanje, finale dijaki in dijakinje
ATLETIKA - GORSKI TEK
SREDNJA ŠOLA
25.9.2010, Smlednik - gorski tek dijaki in dijakinje
OSNOVNA ŠOLA
25.9.2010, Smlednik - gorski tek učenci in učenke

ATLETIKA - 15. LJUBLJANSKI MARATON

OSNOVNA ŠOLA
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, učenci letnik 1998 in 1999
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, učenke letnik 1998 in 1999
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, učenci letnik 1996 in 1997
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, učenke letnik 1996 in 1997
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, OŠ ekipno
SREDNJA ŠOLA
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, dijaki
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, dijakinje
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, dijaki ekipno
23.10.2010, Ljubljana - 15. ljubljanski maraton, dijakinje ekipno

ATLETIKA - ULIČNI TEK

OSNOVNA ŠOLA

17.10.2010, Slovenj Gradec - ulični tek, učenci in učenke, OŠ

SREDNJA ŠOLA

17.10.2010, Slovenj Gradec - ulični tek, dijaki in dijakinje, OŠ
BOWLING
OSNOVNA ŠOLA
23.3.2011, Ljubljana - bowling, regijska tekmovanja, osnovna šola
BADMINTON
SREDNJA ŠOLA
18.1.2011, Maribor - badminton, posamično tekmovanje, finale srednje šole

GIMNASTIKA - AKROBATIKA

OSNOVNA ŠOLA
25.11.201., Dobrova pri Ljubljani - akrobatika, I. polfinalna skupina
1.12.2010, Renče - akrobatika, II. polfinalna skupina
9.12.2010, Dobrova - akrobatika, finale učenci in učenke
SREDNJA ŠOLA
9.12.2010, Dobrova - akrobatika, finale dijaki in dijakinje
GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE
OSNOVNA ŠOLA
25.1.2011, Dobrova - skoki z male prožne ponjave, polfinale skupina I, učenci in učenke
9.2.2011, Dobrova - skoki z male prožne ponjave, finale učenci in učenke
SREDNJA ŠOLA
9.2.2011, Dobrova - skoki z male prožne ponjave, finale dijaki in dijakinje
JUDO
OSNOVNA ŠOLA
12.02.2011, Ravne na Koroškem - judo, finale učenci in učenke, OŠ
SREDNJA ŠOLA
10.02.2011, Koper - judo, finale dijaki in dijakinje, SŠ

KOLESARSTVO - CESTNO KOLESARSTVO

OSNOVNA ŠOLA
28.9.2010, Ptuj - cestno kolesarstvo učenci
28.9.2010, Ptuj - cestno kolesarstvo učenke
28.9.2010, Ptuj - cestno kolesarstvo OŠ ekipno
SREDNJA ŠOLA
28.9.2010, Ptuj - cestno kolesarstvo dijaki
28.9.2010, Ptuj - cestno kolesarstvo dijakinje
28.9.2010, Ptuj - cestno kolesarstvo SŠ ekipno

KOLESARSTVO - GORSKO KOLESARSTVO

OSNOVNA ŠOLA
23.9.2010, Tunjice - gorsko kolesarstvo učenci in učenke
SREDNJA ŠOLA
23.9.2010, Tunjice - gorsko kolesarstvo dijaki in dijakinje
KOŠARKA
OSNOVNA ŠOLA
2011, - košarka učenci in učenke
SREDNJA ŠOLA
18.3.2011, Ljubljana - košarka, dijaki in dijakinje, SŠ - vsi rezultati

LOKOSTRELSTVO

DVORANSKO TEKMOVANJE
30.1.2011, Novo mesto - dolenjska regija, osnovne in srednje šole
30.1.2011, Kamnik - ljubljanska regija, osnovne in srednje šole
30.1.2011, Postojna - primorska regija, osnovne in srednje šole
30.1.2011, Muta - štajerska, pomurska in koroška regija, osnovne in srednje šole
ODBOJKA
OSNOVNA ŠOLA
13.4.2011, Kanal - finalno tekmovanje, učenci in učenke, OŠ
SREDNJA ŠOLA
ODBOJKA NA MIVKI
OSNOVNA ŠOLA
9.9.2010, Ljubljana - polfinalno tekmovanje, skupina B, učenci
9.9.2010, Ljubljana - polfinalno tekmovanje, skupina B, učenke
9.9.2010, Novo mesto - polfinalno tekmovanje, skupina C, učenci
9.9.2010, Novo mesto - polfinalno tekmovanje, skupina C, učenke
10.9.2010, Zrkovci - polfinalno tekmovanje, skupina A, učenci
10.9.2010, Zrkovci - polfinalno tekmovanje, skupina A, učenke
7.10.2010, Kanal - finalno tekmovanje, učenci
7.10.2010, Šempeter pri Novi Gorici - finalno tekmovanje, učenke
SREDNJA ŠOLA
9.9.2010, Zrkovci - področno tekmovanje, skupina A, dijaki
9.9.2010, Zrkovci - področno tekmovanje, skupina A, dijakinje
13.9.2010, Kranj - področno tekmovanje, skupina C, dijaki in dijakinje
13.9.2010, Novo mesto - področno tekmovanje, skupina D, dijaki
13.9.2010, Novo mesto - področno tekmovanje, skupina D, dijakinje
30.9.2010, Ankaran - finalno tekmovanje, dijaki in dijakinje

ORIENTACIJA - ORIENTACIJSKI TEK

OSNOVNA ŠOLA

30.9.2010, Cerkno - orientacijski tek učenci in učenke
SREDNJA ŠOLA
25.9.2010, Cerkno - orientacijski tek dijaki in dijakinje

PLAVANJE

26.11.2010, Cerkno - plavanje; učenci, učenke in štafeta

ROKOMET

OSNOVNA ŠOLA
UČENCI
20.02.2011 - rokomet, etrtfinalni turnirji, učenci, OŠ
21.03.2011 - rokomet, polfinalni turnirji, učenci, OŠ
15.04.2011 - rokomet, finalni turnir, učenci, OŠ
UČENKE
20.02.2011 - rokomet, četrtfinalni turnirji, učenke, OŠ
21.03.2011 - rokomet, polfinalni turnirji, učenke, OŠ
14.04.2011 - rokomet, finalni turnir, učenke, OŠ
SREDNJA ŠOLA
DIJAKI
9.12.2010, Maribor - četrtfinale, dijaki, skupina A
16.12.2010, Celje - četrtfinale, dijaki, skupina B
9.12.2010, Ivančna Gorica - četrtfinale, dijaki, skupina C
17.12.2010, Škofja Loka - četrtfinale, dijaki, skupina D
13.1.2011, Ptuj - polfinale, dijaki, skupina A
31.1.2011, Ajdovščina - polfinale, dijaki, skupina B
15.3.2011, Krško - rokomet, finale, dijaki
DIJAKINJE
7.12.2010, Maribor - četrtfinale, dijakinje, skupina A
15.12.2010, Celje - četrtfinale, dijakinje, skupina B
7.12.2010, Brežice - četrtfinale, dijakinje, skupina C
9.12.2010, Ajdovščina - četrtfinale, dijakinje, skupina D
15.1.2011, Celje - polfinale, dijakinje, skupina A
22.12.2010, Ajdovščina - polfinale, dijakinje, skupina B
9.2.2011, Ljubljana - rokomet, finale, dijakinje

SMUČANJE - BIATLON

OSNOVNA ŠOLA
5.3.2011, Pokljuka - biatlon, učenci in učenke, OŠ

SMUČANJE - DESKANJE NA SNEGU

OSNOVNA ŠOLA
2.3.2011, Rogla - deskanje na snegu, učenci in učenke, OŠ
2.3.2011, Rogla - deskanje na snegu, ekipno, učenci in učenke, OŠ
OSNOVNA ŠOLA
24.3.2011, Rogla - deskanje na snegu, posamično in ekipno, dijaki in dijakinje, SŠ
SMUČANJE - SMUČARSKI SKOKI
OSNOVNA ŠOLA
19.1.2011, Pokljuka - smučarski skoki, gorenjska regija, učenci in učenke, OŠ
2.3.2011, Vizore - smučarski skoki, finale, učenci in učenke, OŠ
SMUČANJE - TEK NA SMUČEH
OSNOVNA ŠOLA
5.3.2011, Pokljuka - tek na smučeh, učenci in učenke, OŠ
SMUČANJE - VELESLALOM
OSNOVNA ŠOLA
2.3.2011, Rogla - veleslalom, nekategorizirani, učenci in učenke, OŠ
2.3.2011, Rogla - veleslalom, kategorizirani, učenci in učenke, OŠ
2.3.2011, Rogla - veleslalom, nekategorizirani, ekipno, OŠ
SREDNJA ŠOLA
24.3.2011, Rogla - veleslalom, posamično in ekipno, dijaki in dijakinje, SŠ

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO
OSNOVNA ŠOLA
12.2.2011, Ljubljana - streljanje z zračno puško, finale učenci in učenke, OŠ
SREDNJA ŠOLA
12.2.2011, Ljubljana - streljanje z zračno puško, finale dijaki in dijakinje, SŠ

ŠAH

OSNOVNA ŠOLA
8.1.2011, Šmarje pri Jelšah - šah, posamično tekmovanje, učenci in učenke; OŠ
12.3.2011, Nova Gorica - šah, ekipno tekmovanje, učenci in učenke, OŠ
SREDNJA ŠOLA
4.12.2010, Kočevje - šah, posamično tekmovanje, dijaki in dijakinje, SŠ
13.3.2011, Nova Gorica - šah, ekipno tekmovanje, dijaki in dijakinje, SŠ

ŠPORTNO PLEZANJE

SREDNJA ŠOLA

16.4.2011, Kranj - športno plezanje, finale, učenci in učenke OŠ

SREDNJA ŠOLA

26.01.2011, Ljubljana - tekma - B, dijaki in dijakinje
27.01.2011, Ljubljana - tekma - A, dijaki in dijakinje

TEKMOVANJA OŠPP

BOJ MED DVEMA OGNJEMA

16.12.2010, Celje - boj med dvema ognjema, OŠPP
EYOF 2011
REzultati
 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO