domov
kontakti
kazalo

 
REZULTATI ŠOLSKIH ŠPORTNIH TEKMOVANJ 2019/20

 

GIMNASTIKA - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

 

OSNOVNE ŠOLE

10.02.2020, Škofja Loka - skoki z MPP, učenci in učenke, polfinale, skupina 2

 

KOŠARKA

 

OSNOVNE ŠOLE

STAREJŠI UČENCI

STAREJŠE UČENKE

28.01.2020, Ljubljana - košarka, starejše učenke, četrfinale, skupina 6

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

10.02.2020, Novo mesto - košarka, dijaki, četrtfinale, skupina 6

DIJAKINJE

 

LOKOSTRELSTVO

 

OSNOVNE ŠOLE

01.02.2020, Vavta vas - lokostrelstvo, dvoransko, SŠ, področno, VZHOD

01.02.2020, Vavta vas - lokostrelstvo, dvoransko, OŠ, področno, ZAHOD

SREDNJE ŠOLE

01.02.2020, Vavta vas - lokostrelstvo, dvoransko, SŠ, področno, VZHOD

01.02.2020, Vavta vas - lokostrelstvo, dvoransko, OŠ, področno, ZAHOD

 

NOGOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

UČENKE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

DIJAKINJE

05.02.2020, Celje - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina B

11.02.2020, Novo mesto - nogomet, dijakinje, četrtfinale, skupina C

 

ODBOJKA

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

10.02.2020, Kanal - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina H

12.02.2020, Žužemberk - odbojka, učenci, četrtfinale, skupina E

UČENKE

 

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

05.02.2020, Novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina D

05.02.2020, novo mesto - odbojka, dijaki, četrtfinale, skupina E

DIJAKINJE

30.01.2020, Maribor - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina A

31.01.2020, Ljubljana - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina F

05.02.2020, novo mesto - odbojka, dijakinje, četrtfinale, skupina D

 

OSNOVNE ŠOLE s PP

29.01.2020, Brežice - odbojka, učenke OŠPP, FINALE

 

ROKOMET

 

OSNOVNE ŠOLE

UČENCI

11.02.2020, Brežice - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina D

11.02.2020, Logatec - rokomet, učenci, četrtfinale, skupina I

UČENKE

04.02.2020, Ajdovščina - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina H

11.02.2020, Gorišnica - rokomet, učenke, četrtfinale, skupina B

  

SREDNJE ŠOLE

DIJAKI

DIJAKINJE

29.01.2020, Ormož - rokomet, dijakinje, četrtfinale, skupina A

 

ŠPORTNO PLEZANJE

 

SREDNJE ŠOLE

29.01.2020, Ljubljana - športno plezanje, tekma A, državno tekmovanje

30.01.2019, Ljubljana - športno plezanje, tekma B, državno tekmovanje

 
Aktualna uradna obvestila ŠŠT

 
6. festival športa mladih - VIDEO