domov
kontakti
kazalo

 
Sezono ŠŠT v novem šolskem letu odprli plavalci
21.09.2020

V petek, 18. septembra, je v Kamniku potekalo šolsko državno prvenstvo v plavanju za osnovne in srednje šole.
 





Na tekmovanju so vse ktategorije nastopile v disciplini 50 m prosto. Glede na letošnje zdravstvene razmere smo tekmovanje priredili tako, da so se ekipe šol na štartu razvrstile po natančno izdelani časovnici, po tekmovalnem nastopu pa so prizorišče takoj zapustile. Na tekmovanju je nastopilo 98 učencev in učenk ter 82 dijakov in dijakinj.

REZULTATI

UČENCI - kategorizirani
1. ŠIBANC Dane (OŠ Šalek Velenje); 27.77
2. BLATNIK Nik (OŠ dr. Franceta Prešerna); 27.80
3. FINK Amadej (OŠ Koper); 27.96

UČENCI - nekategorizirani
1. KATARIĆ Rok (OŠ Cerkno); 29.74
2. SAMOTORČAN David Luka (OŠ Vrhovci); 34.10
3. KAPIČ Tim (OŠ Vrhovci); 34.89

UČENKE - kategorizirane
1. URBANČIČ Eva (OŠ Vič); 29.84
2. ARKO Marta (OŠ dr. Franceta Prešerna); 30.14
3. NOVAK Lena (OŠ Preserje pri Radomljah); 30.29

UČENKE - nekategorizirane
1. ARKO Kaja (OŠ Železniki); 32.09
2. SRAKA Luna (OŠ Vič); 32.72
3. ŠUŠTARŠIČ Nina (OŠ Preserje); 36.90

DIJAKI - kategorizirani
1. PUŠNIK Jaka (Gimnazija Šiška); 24.61
2. TURK Matic (Gimnazija Koper); 24.96
3. VOVK Nace (Gimnazija Franceta Prešerna Kranj); 25.25
3. ŠALINOVIČ Enej (Srednja Ekonomsko - Poslovna šola Koper); 25.25

DIJAKI - nekategorizirani
1. KATARIČ Vid (Gimnazija Jurija Vege Idrija); 29.36
2. PRIMOŽIČ Gal (Gimnazija Jurija Vege Idrija); 30.24
3. GAŠPARIČ Nande (Gimnazija Šentvid); 30.34

DIJAKINJE - kategorizirane
1. RIHTER MEDOŠ Mija (Srednja tehniška šola Koper); 28.46
2. TUŠEK Daša (ŠC Ravne na Kor. - gimnazija); 28.47
3. ŠEGEL Nuša (ŠC Slovenj Gradec - srednja zdravstvena šola); 28.51

DIJAKINJE - nekategorizirane
1. MENCINGER Saša (Šc slovenj Gradec); 30.70
2. ILAR Ula (Gimnazija Bežigrad); 30.82
3. DOLINAR Tina (EGSŠ Radovljica); 34.58

Vsi rezultati so objavljeni v spodnjih prilogah.


avtor: Jernej Peterlin
foto: Šport mladih
Slike

Priponke