domov
kontakti
kazalo

 
Medijska poročila ŠŠT 2016/17

 

30.05..2017, Puconci - NAMIZNI TENIS, učenci in učenke, FINALE

22.05.2017, Ljubljana - NOGOMET, dijakinje, FINALNI TURNIR

17.05.2017, Maribor - ATLETIKA POSAMEZNIKI, srednje šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

16.05.2017, Maribor - NOGOMET, dijaki, FINALNI TURNIR

05.05.2017, Trebnje - NOGOMET, učenke, FINALNI TURNIR

25.04.2017, Braslovče - ODBOJKA, učenke, FINALNI TURNIR

20.04.2017, Maribor - KROS, OŠ, SŠ in OŠ s PP, MNOŽIČNA PRIREDITEV

14.04.2017, Hoče - ODBOJKA, učenci, FINALNI TURNIR

11.04.2017, Celje - PLES, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

10.04.2017, Ajdovščina - NOGOMET, dijakinje, skupina D, ČETRTFINALE

08.04.2017, Vojnik - ŠPORTNO PLEZANJE, osnovne šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

31.03.2017, Trebnje - NOGOMET, učenke, skupina 3, ČETRTFINALE

30.03.2017, Šturje - KOŠARKA, mlajše učenke, skupina 9, ČETRTFINALE

28.03.2017, Podbočje - KOŠARKA, mlajše učenke, skupina 5, ČETRTFINALE

28.03.2017, Koper - NOGOMET, dijaki, skupina D, ČETRTFINALE

27.03.2017, Šmarje pri Kopru - NOGOMET, učenci, IV. skupina, POLFINALE

16.03.2017, Rogla - VELESLAOM, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

16.03.2017, Rogla - DESKANJE NA SNEGU, dijaki in dijakinje, DRŽAVNO TEKMOVANJE

14.03.2017, Rogla - SMUČANJE, učenci in učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

10.03.2017, Pokljuka - SMUČARSKI TEK, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

10.03.2017, Pokljuka - 21. ŠOLSKI POKLJUŠKI MARATON

10.03.2017, Dobrova - SKOKI z MPP, učenci in učenke, 1. skupina, POLFINALE

08.03.2017, Brežice - SKOKI z MPP, učenci in učenke, 2. skupina, POLFINALE

16.02.2017, Kostanjevica na Krki - ODBOJKA, učenci, skupina D, ČETRTFINALE

16.02.2017, Žalec - ROKOMET, učenke, skupina C, ČETRTFINALE

15.02.2017, Murska Sobota - ODBOJKA, učenke, skupina B, ČETRTFINALE

14.02.2017, Radlje ob Dravi - ODBOJKA, učenke, skupina A, ČETRTFINALE

14.02.2017, Grosuplje - KOŠARKA, starejši učenci, skupina F, POLFINALE

14.02.2017, Poljčane - KOŠARKA, starejši učenci, skupina B, POLFINALE

14.02.2017, Kidričevo - NOGOMET, učenci, skupina C, ČETRTFINALE

14.02.2017, Ormož - ROKOMET, dijaki, skupina A, POLFINALE

13.02.2017, Koper - KOŠARKA, starejši učenci, skupina H, POLFINALE

13.02.2017, Ilirska Bistrica - NOGOMET, učenci, skupina G, ČETRTFINALE

30.01.2017, Maribor - ODBOJKA, dijaki, skupina A, POLFINALE

27.01.2017, Ajdovščina - ROKOMET, učenci, skupina I, ČETRTFINALE

26.01.2016, Ljubljana - ŠPORTNO PLEZANJE, srednje šole, TEKMA A

25.01.2016, Ljubljana - ŠPORTNO PLEZANJE, srednje šole, TEKMA B

15.01.2017, Ljubljana - KOŠARKA, dijakinje, 4. skupina, ČETRTFINALE

22.12.2016, Škofja Loka - ODBOJKA, dijakinje, skupina D, ČETRTFINALE

21.12.2016, Celje - ODBOJKA, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

20.12.2016, Maribor - ODBOJKA, dijaki, skupina B, ČETRTFINALE

20.12.2016, Celje - ODBOJKA, dijakinje, skupina B, ČETRTFINALE

15.12.2016, Koper - JUDO, dijaki in dijakinje, SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

14.12.2016, Novo mesto - ROKOMET, dijaki, skupina D, ČETRTFINALE

13.12.2016, Novo mesto - ROKOMET, dijaki, skupina C, ČETRTFINALE

12.12.2016, Dobrova - AKROBATIKA, osnovne in srednje šole, FINALE

30.11.206, Dobrova - AKROBATIKA, učenci in učenke OŠ, 1. skupina, POLFINALE

29.11.2016, Sevnica - AKROBATIKA, učenci OŠ, 2. skupina, POLFINALE

29.11.2016, Sevnica - AKROBATIKA, učenke OŠ, 2. skupina, POLFINALE

10.11.2016, Črnomelj - BADMINTON, učenci OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

29.10.2016, Ljubljana - ULIČNI TEK, OŠ in SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE (21. LM)

13.10.2016, Dobravlje - ORIENTACIJSKI TEK, osnovne in srednje šole, DRŽAVNO TEK.

06.10.2016, Ljubljana - ATELTIKA EKIPNO, srednje šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

05.10.2016, Velenje - ATELTIKA EKIPNO, osnovne šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

27.09.2016, Portorož - ODBOJKA NA MIVKI, učenci in učenke, FINALNI TURNIR

29.09.2016, Brežice - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Posavje, PODROČNO

28.09.2016, Murska Sobota - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Pomurje, PODROČNO

28.09.2016, Murska Sobota - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Pomurje, PODROČNO

28.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Ljubljana, PODROČNO

27.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, Ljubljana D, PODROČNO

27.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, Ljubljana A, PODROČNO

26.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, Ljubljana C, PODROČNO

26.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, Ljubljana B, PODROČNO

24.09.2016, Smlednik - GORSKI TEK, osnovne in srednje šole, DRŽAVNO PRVENSTVO

23.09.2016, Nova Gorica - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Goriška, PODROČNO

23.09.2016, Nova Gorica - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Goriška, PODROČNO

22.09.2016, Velenje - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Velenje, PODROČNO

22.09.2016, Sl.Gradec - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Koroška, PODROČNO

21.09.2016, Kranj - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Gorenjska, PODROČNO

21.09.2016, Kranj - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Gorenjska, PODROČNO

21.09.2016, Celje - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Celje, PODROČNO

21.09.2016, Celje - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Celje, PODROČNO

20.09.2016, Novo mesto - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Dolenjska, PODROČNO

20.09.2016, Novo mesto - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Dolenjska, PODROČNO

19.09.2016, Maribor - ATLETIKA EKIPNO, osnovne šole, PC Maribor, PODROČNO

19.09.2016, Maribor - ATLETIKA EKIPNO, srednje šole, PC Maribor, PODROČNO

15.09.2016, Ljubljana - ODBOJKA NA MIVKI, dijakinje, skupina B, POLFINALE

15.09.2016, Ljubljana - ODBOJKA NA MIVKI, dijaki, skupina B, POLFINALE

14.09.2016, Zrkovci - ODBOJKA NA MIVKI, dijakinje, skupina A, POLFINALE

14.09.2016, Zrkovci - ODBOJKA NA MIVKI, dijaki, skupina A, POLFINALE

13.09.2016, Zrkovci - ODBOJKA NA MIVKI, učenci, skupina A, POLFINALE