domov
kontakti
kazalo

 
Medijska poročila ŠŠT 2015/16

08.06.2016, Koper - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, FINALE

08.06.2016, Koper - JUDO, učenci in učenke, FINALE

03.06.2016, Brežice - ATLETIKA, učenci in učenke, OŠ s PP, FINALE

01.06.2016, Ljubljana - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA

31.05.2016, Sežana - KOŠARKA, mlajši učenci, FINALE

31.05.2016, Kranj - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC GORENJSKA

31.05.2016, Hrastnik - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC ZASAVJE

30.06.2016, Celje - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC CELJE

26.05.2016, Koper - ATLETIKA POSAMIČNO,učenci in učenke, PC OBALA

26.05.2016, Postojna - ATELTIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC NOTRANJSKA

26.05.2016, Ptuj - ATELTIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC PODRAVJE

25.05.2016, Grosuplje - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC GROSUPLJE

25.05.2016, Novo mesto - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC DOLENJSKA

24.05.2016, Ravne na Koroškem - NAMIZNI TENIS, učenci in učenke, FINALE

23.05.2016, Velenje - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC VELENJE

23.05.2016, Ravne na Kor. - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC KOROŠKA

21.05.2016, Ljutomer - LOKOSTRELSTVO, ZUNNAJE TEKMOVANJE, OŠ in SŠ, FINALE

19.05.2016, Vipava - KOŠARKA, mlajše učenke, FINALE

19.05.2016, Domžale - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC DOMŽALE

18.05.2016, Domžale - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, FINALE

17.05.2016, Nova Gorica - NOGOMET, dijaki, FINALE

17.05.2016, Ljubljana - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA C

17.05.2016, Ljubljana - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA B

16.05.2016, Novo mesto - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, PC DOLENJSKA

16.05.2016, Ljubljana - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA D

16.05.2016, Ljubljana - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA A

13.05.2016, Šmartno pri Litiji - NOGOMET, učenke, FINALE

13.05.2016, Ravne na Kor. - NAMIZNI TENIS, učenci in učenke, vzhod, POLFINALE

13.05.2016, Kranj - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, PC GORENJSKA

13.05.2016, Maribor - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC MARIBOR

13.05.2016, Murska Sobota - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC POMURJE

13.05.2016, Murska Sobota - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, PC POMURJE

12.05.2016, Brestanica - VELIKI KANU, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

11.05.2016, Maribor - NOGOMET, učenci, FINALE

10.05.2016, Novo mesto - NOGOMET, dijakinje, FINALE

10.05.2016, Celje - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, PC CELJE

10.05.2016, Ljubljana - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, PC LJUBLJANA

09.05.2016, Nova Gorica - ATLETIKA POSAMIČNO, učenci in učenke, PC GORIŠKA

09.05.2016, Nova Gorica - ATLETIKA POSAMIČNO, dijaki in dijakinje, PC GORIŠKA

06.05.2016, Ptuj - NOGOMET, dijakinje, skupina A, POLFINALE

22.04.2016, Maribor - NOGOMET, dijaki, skupina A, POLFINALE

21.04.2016, Maribor - KROS, OŠ in SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

21.04.2016, Nova Gorica - NAMIZNI TENIS, učenci in učenke, zahod, POLFINALE

20.04.2016, Šoštanj - ODBOJKA, učenke, FINALE

20.04.2016, Novo mesto - KOŠARKA, mlajši učenci, skupuina E, POLFINALE

20.04.2016, Kranj - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina H, POLFINALE

20.04.2016, Zreče - NOGOMET, učenci, I. skupina, POLFINALE

20.04.2016, Nazarje - NOGOMET, učenci, II. skupina, POLFINALE

19.04.2016, Nova Gorica - NOGOMET, dijaki, skupina B, POLFINALE

19.04.2016, Ravne na Kor. - NAMIZNI TENIS, učenci in učenke, skupina 1, ČETRTFINALE

18.04.2016, Kanal - ODBOJKA, učenci, FINALE

18.04.2016, Velike Lašče - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina F, POLFINALE

15.04.2016, Celje - KEGLJANJE, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

15.04.2016, Novo mesto - NOGOMET,dijakinje, skupina B, POLFINALE

14.04.2016, Ljubljana - ROKOMET, dijakinje, FINALE

14.04.2016, Koper - ODBOJKA, učenke, skupina C, POLFINALE

12.04.2016, Maribor - BADMINTON EKIPNO, OŠ licencirani, DRŽAVNO TEKMOVANJE

12.04.2016, Maribor - BADMINTON EKIPNO, SŠ licencirani, DRŽAVNO TEKMOVANJE

12.04.2016, Vipava  - KOŠARKA, mlajše učenke, skupina C, POLFINALE

12.04.2016, Nova vas - NOGOMET, učenke, IV. skupina, POLFINALE

12.04.2016, Nazarje - NOGOMET, učenke, II. skupina, POLFINALE

09.04.2016, Vojnik - ŠPORTNO PLEZANJE, učenci in učenke, FINALE

08.04.2016, Šmartno pri Litiji - ROKOMET, učenke, FINALE

08.04.2016, Kranj - NOGOMET, učenci, IV. skupina, POLFINALE

06.04.2016, Krško - ROKOMET, dijaki, FINALE

06.04.2016, Hoče - ODBOJKA, učenci, skupina A, POLFINALE

06.04.2016, Žužemberk - ODBOJKA, učenci, skupina C, POLFINALE

06.04.2016, Šoštanj - ODBOJKA, učenke, skupina B, POLFINALE

06.04.2016, Cerknica - NOGOMET, učenci, III. skupina, POLFINALE

06.04.2016, Celje - NOGOMET, dijakinje, skupina B, ČETRTFINALE

01.04.2016, Podčetrtek - NOGOMET, dijaki, skupina B, ČETRTFINALE

31.03.2016, Novo mesto - NOGOMET, dijaki, skupina C, ČETRTFINALE

31.03.2016, Novo mesto - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina 9, ČETRTFINALE

31.03.2016, Majšperk - KOŠARKA, mlajše učenke, skupina 3, ČETRTFINALE

31.03.2016, Nova Gorica - NAMIZNI TENIS, učenci in učenke, skupina 4, ČETRTFINALE

30.03.2016, Šempeter - ODBOJKA, učenke, skupina A, POLFINALE

30.03.2016, Kranj - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina 11, ČETRTFINALE

30.03.2016, Novo mesto - NOGOMET, dijakinje, skupina C, ČETRTFINALE

30.03.2016, Ajdovščina - NOGOMET, dijakinje, skupina D, ČETRTFINALE

29.03.2016, Novo mesto - NOGOMET, dijaki, skupina D, ČETRTFINALE

25.03.2016, Žirovnica - VESLANJE NA SIMULATORJIH, učenci in učenke, FINALE

25.03.2016, Velike Lašče - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina 8, ČETRTFINALE

24.03.2016, Vipava - KOŠARKA, mlajše učenke, skupina 9, ČETRTFINALE

24.03.2016, Šoštanj - NOGOMET, učenci, skupina D, ČETRTFINALE

23.03.2016, Zreče - NOGOMET, učenci, skupina C, ČETRTFINALE

23.03.2016, Ptuj - NOGOMET, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

23.03.2016, Kanal - ODBOJKA, učenci, skupina C, POLFINALE

22.03.2016, Cerknica - KOŠARKA, mlajše učenke, skupina 8, ČETRTFINALE

22.03.2016, Poljčane - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina 2, ČETRTFINALE

22.03.2016, Ravne na Kor. - NOGOMET, učenke, I. skupina, POLFINALE

21.03.2016, Škofljica - NOGOMET, učenci, skupina F, ČETRTFINALE

20.03.2016, Maribor - ŠAH, ekipno tekmovanje OŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

16.03.2016, Radovljica - BADMINTON, učenke OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

16.03.2016, Logatec - ROKOMET, učenke, skupina II, POLFINALE

15.03.2016, Litija - NOGOMET, učenci, skupina H, ČETRTFINALE

14.03.2016, Ljubljana - KOŠARKA, dijaki, FINALE

14.03.2016, Šentjernej - NOGOMET, učenke, skupina III, POLFINALE

14.03.2016, Maribor - NOGOMET, dijaki, skupina A, ČETRTFINALE

10.03.2016, Ljubljana - ODBOJKA, dijaki, FINALE

10.03.2016, Radlje ob Dravi - NOGOMET, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

09.03.2016, Šoštanj - ODBOJKA, učenke, skupina D, ČETRTFINALE

08.03.2016, Ljubljana - ODBOJKA, učenke, skupina G, ČETRTFINALE

07.03.2016, Celje - ROKOMET, dijakinje, skupina A, POLFINALE

06.03.2016, Otočec - ŠAH, ekipno SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

04.03.2016, Rudno polje - SMUČARSKI TEK, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

04.03.2016, Črnomelj - NOGOMET, učenci, skupina E, ČETRTFINALE

04.03.2016, Žužemberk - ODBOJKA, učenci, skupina E, ČETRTFINALE

03.03.2016, Rogla - VELESLALOM, učenci in učenke OŠPP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

03.03.2016, Kostanjevica na Krki - ODBOJKA, učenci, skupina D, ČETRTFINALE

02.03.2016, Šempeter - ODBOJKA, učenke, skupina C, ČETRTFINALE

18.02.2016, Murska Sobota - NOGOMET, učenci, skupina A, ČETRTFINALE

16.02.2016, Miklavž - KOŠARKA, starejši učenci, skupina 1, POLFINALE

13.02.2016, Šempeter v Sav. dolini - LOKOSTRELSTVO, dvoransko, OŠ in SŠ, FINALE

12.02.2016, Lucija - ODBOJKA, učenke, skupina H, ČETRTFINALE

11.02.2016, Vrhnika - ODBOJKA, učenke OŠPP, FINALE

11.02.2016, Dobrova - SKOKI Z MPP, učenci in učenke, 2. skupina, POLFINALE

11.02.2016, Murska Sobota - ODBOJKA, učenke, skupina B, ČETRTFINALE

11.02.2016, Rogaška Slatina - KOŠARKA, dijaki, skupina A, POLFINALE

11.02.2016, Koper - ODBOJKA, dijakinje, skupina B, POLFINALE

11.02.2016, Ribnica - ROKOMET, učenci, skupina F, ČETRTFINALE

11.02.2016, Braslovče - ODBOJKA, učenci, skupina C, ČETRTFINALE

10.02.2016, Beltinci - ODBOJKA, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

10.02.2016, Mislinja - ODBOJKA, učenci, skupina A, ČETRTFINALE

10.02.2016, Metlika - ODBOJKA, učenke, skupina E, ČETRTFINALE

10.02.2016, Mislinja - ODBOJKA, učenke, skupina A, ČETRTFINALE

10.02.2016, Koper - ODBOJKA, učenke, skupina H, ČETRTFINALE

10.02.2016, Logatec - ODBOJKA, učenke, skupina I, ČETRTFINALE

10.02.2016, Logatec - ODBOJKA, učenci, skupina I, ČETRTFINALE

10.02.2016, Slovenj Gradec - ODBOJKA, dijakinje, skupina A, POLFINALE

10.02.2016, Ljubljana - ODBOJKA, dijaki, skupina B, POLFINALE

09.02.2016, Ljubljana - KOŠARKA, dijakinje, skupina A, POLFINALE

05.02.2016, Škocjan - ROKOMET, učenke, skupina F, ČETRTFINALE

04.02.2016, Murska Sobota - ODBOJKA, dijaki, skupina A, POLFINALE

01.02.2016, Velika Nedelja - ROKOMET, učenke, skupina B, ČETRTFINALE

29.01.2016, Grosuplje - KOŠARKA, starejše učenke, skupina 7, ČETRTFINALE

29.01.2016, Tržič - ROKOMET, učenke, skupina H, ČETRTFINALE

29.01.2016, Ljubljana - ODBOJKA, dijakinje, skupina E, ČETRTFINALE

28.01.2016, Gorišnica - ROKOMET, učenci, skupina A, ČETRTFINALE

28.01.2016, Nazarje - ROKOMET, učenke, skupina D, ČETRTFINALE

28.01.2016, Krško - ROKOMET, dijaki,skupina B, POLFINALE

28.01.2016, Novo mesto - KOŠARKA, starejše učenke, skupina 4, ČETRTFINALE

27.01.2016, Škofljica - KOŠARKA, starejše učenke, skupina 8, ČETRTFINALE

27.01.2016, Ptuj - ROKOMET, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

26.01.2016, Rogaška Slatina - KOŠARKA, dijaki, skupina 2, ČETRTFINALE

26.01.2016, Vrhnika - ROKOMET, učenke, skupina I, ČETRTFINALE

26.01.2016, Škofja Loka - ROKOMET, učenci, skupina H, ČETRTFINALE

26.01.2016, Novo mesto - KOŠARKA, dijakinje, skupina 6, ČETRTFINALE

26.01.2016, Novo mesto - KOŠARKA, dijaki, skupina 4, ČETRTFINALE

26.01.2016, Celje - ROKOMET, dijaki, skupina B, ČETRTFINALE

25.01.2016, Ljubljana - KOŠARKA, dijaki, skupina 3, ČETRTFINALE

23.01.2016, Tržič - MLADINA IN GORE, osnovne šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

22.01.2016, Novo mesto - KOŠARKA, dijakinje, skupina 3, ČETRTFINALE

22.01.2016, Maribor - ODBOJKA, dijaki, skupina A, ČETRTFINALE

22.01.2016, Dragomelj - KOŠARKA, starejše učenke, skupina 6, ČETRTFINALE

21.01.2016, Kranj - KOŠARKA , starejši učenci, skupina 10, ČETRTFINALE

19.01.2016, Škofja Loka - KOŠARKA, dijaki, skupina 5, ČETRTFINALE

18.01.2016, Cerknica - KOŠARKA, starejše učenke, skupina 9, ČETRTFINALE

18.01.2016, Maribor - KOŠARKA, dijakinje, skupina 2, ČETRTFINALE

18.01.2016, Maribor - KOŠARKA, dijaki, skupina 1, ČETRTFINALE

15.01.2016, Poljčane - KOŠARKA, starejše učenke, skupina 3, ČETRTFINALE

14.01.2016, Novo mesto - ODBOJKA, dijakinje, skupina D, ČETRTFINALE

14.01.2016, Novo mesto - ODBOJKA, dijaki, skupina E, ČETRTFINALE

14.01.2016, Koper - ROKOMET, dijakinje, skupina D, ČETRTFINALE

11.01.2016, Kamnik - ODBOJKA, dijaki, skupina F, ČETRTFINALE

07.01.2016, Škofja Loka - ROKOMET, dijaki, skupina D, ČETRTFINALE

06.01.2016, Celje - ROKOMET, dijakinje, skupina B, ČETRTFINALE

23.12.2015, Maribor - ODBOJKA, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

23.12.2015, Maribor - ODBOJKA, dijaki, skupina B, ČETRTFINALE

21.12.2015, Jesenice - ODBOJKA, dijakinje, skupina F, ČETRTFINALE

16.12.2015, Celje - ODBOJKA, dijakinje, skupina C, ČETRTFINALE

15.12.2015, Novo mesto - ROKOMET, dijakinje, skupina C, ČETRTFINALE

10.12.2015, Maribor - ROKOMET, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

10.12.2015, Novo mesto - ROKOMET, dijaki, skupina C, ČETRTFINALE

20.11.2015, Kranj - PLAVANJE, osnosne šole s PP, FINALE

18.11.2015, Dobrova - AKROBATIKA, osnovne šole, skupina 1, POLFINALE

12.11.2015, Črnomelj - BADMINTON, učenci OŠPP, FINALE

07.11.2015, več krajev - MALDINA IN GORE, osnovne šole, PODROČNA

05.11.2015, Koper - JUDO, srednje šole, FINALE

09.10.2015, Velenje - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, FINALE

08.10.2015, Celje - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, FINALE

08.10.2015, Cerkno - ORIENTACIJSKI TEK, osnovne in srednje šole, FINALE

01.10.2015, Črnuče - ODBOJKA NA MIVKI, dijaki in dijakinje, FINALE

30.09.2015, Ankaran - ODBOJKA NA MIVKI, učenci in učenke, FINALE

09.10.2016, Velenje - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, FINALE

08.10.2016, Celje - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, FINALE

30.09.2016, Brežice - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC POSAVJE

29.09.2016, Novo mesto - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC DOLENJSKA

29.09.2016, Novo mesto - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, PC DOLENJSKA

29.09.2016, Nova Gorica - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC GORIŠKA

29.09.2016, Nova Gorica - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, PC GORIŠKA

28.09.2016, Maribor - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC MARIBOR

28.09.2016, Maribor - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, PC MARIBOR

23.09.2016, Celje - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC CELJE

23.09.2016, Celje - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, PC CELJE

22.09.2016, Velenje - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC VELENJE

22.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA D

21.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA A

21.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, PC LJUBLJANA

17.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA C

17.09.2016, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, učenci in učenke, PC LJUBLJANA B

16.09.2016, Kranj - ATLETIKA-EKIPNO, učenciin učenke, PC GORENJSKA

16.09.2016, Kranj - ATLETIKA-EKIPNO, dijaki in dijakinje, PC GORENJSKA