domov
kontakti
kazalo

 
Medijska poročila ŠŠT 2014/15

22.05.2015, Kamnik - NAMIZNI TENIS, osnovne šole, FINALE

15.05.2015, Ljubljana - NOGOMET, učenci, FINALE

14.05.2015, Ribčev Laz - VELIKI KANU, osnovne šole, FINALE

12.05.2015, Brežice - ŠPORTNA GIMNASTIKA, učenci in učenke, FINALE

12.05.2015, Brežice - ŠPORTNA GIMNASTIKA, dijaki in dijakinje, FINALE

24.04.2015, Radomlje - NOGOMET, učenke, skupina III, POLFINALE

20.04.2015, Grosuplje - KOŠARKA, ml. učenci, skupina D, POLFINALE

17.04.2015, Šempeter v S.D. - ODBOJKA, učenci, FINALE

14.04.2015, Žalec - ROKOMET, učenke, FINALE

08.04.2015, Maribor - KOŠARKA, dijakinje, FINALE

27.03.2015, Maribor - VESLANJE NA SIMULATORJIH, osnovne šole, FINALE

27.03.2015, Ljubljana - KOŠARKA, učenci OŠPP, FINALE

24.03.2015, Rogla - VELESLALOM in DESKNAJE NA SNEGU, srednje šole, FINALE

18.03.2015, Ormož - ROKOMET, dijaki, FINALE

09.03.2015, Krvavec - VELESLAOM in DESKANJE NA SNEGU, učenci in učenke, FINALE

25.02.2015, Hoče - ODBOJKA, učenke, skupina A, ČETRTFINALE

25.02.2015, Leskovec - ODBOJKA, učenke, skupina D, ČETRTFINALE

20.02.2015, Izola - ROKOMET, učenke, skupina G, ČETRTFINALE

16.02.2015, Vrhnika - NOGOMET, učenci, skupina G, ČETRTFINALE

12.02.2015, Koper - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE, osnovne in srednje šole, FINALE

12.02.2015, Zreče - ODBOJKA, učenke, skupina C, ČETRTFINALE

12.02.2015, Metlika - ODBOJKA, učenke, skupina E, ČETRTFINALE

12.02.2015, Žužemberk - ODBOJKA, učenci, skupina E, ČETRTFINALE

12.02.2015, Hrastnik - ROKOMET, učenci, skupina F, ČETRTFINALE

12.02.2015, Rogaška Slatina - NOGOMET, učenci, skupina A, ČETRTFINALE

12.02.2015, Pivka - KOŠARKA, st. učenci, skupina H, POLFINALE

11.02.2015, Voličina - NOGOMET, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

11.02.2015, Kostanjevica na Krki - ODBOJKA, učenci, skupina D, ČETRTFINALE

11.02.2015, Velika Nedelja - ROKOMET, učenke, skupina A, ČETRTFINALE

09.02.2015, Gorišnica - ROKOMET, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

07.02.2015, Pokljuka - 19. Šolski pokljuški maraton, MNOŽIČNA PRIREDITEV

04.02.2015, Ormož - ROKOMET, dijaki, skupina A, POLFINALE

02.02.2015, Kamnik - ODBOJKA, učenke, skupina F, POLFINALE

29.01.2015, Ljubljana - ŠPORTNO PLEZANJE, srednje šole, tekma A, FINALE

28.01.2015, Ljubljana - ŠPORTNO PLEZANJE, srednje šole, tekma B, FINALE

27.01.2015, Žiri - SMUČARSKI SKOKI, osnovne šole, FINALE

28.01.2015, Koper - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE, osnovne šole, skupina 2, POLFINALE

22.01.2015, Dobrova - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE, osnovne šole, skupina 1, POLFINALE

11.01.2015, Kranj - ŠAH, POSAMEZNIKI, osnovne šole, FINALE

10.01.2015, Idrija - MLADINA IN GORE, osnovne šole, FINALE

17.12.2014, Ljutomer - ODBOJKA, dijakinje, skupina C, ČETRTFINALE

16.12.2014, Celje - ROKOMET, dijakinje, skupina B, ČETRTFINALE

11.12.2014, Novo mesto - ROKOMET, dijaki, skupina C, ČETRTFINALE

02.12.2014, Brežice - AKROBATIKA, učenci in učenke, skupina 2, POLFINALE

27.11.2014, Dobrova - AKROBATIKA, učenci in učenke, skupina 1, POLFINALE

20.11.2014, Kranj - PLAVANJE, učenci in učenke, OŠPP, FINALE

13.11.2014, Črnomelj - BADMINTON, učenci in učenke, OŠPP, FINALE

11.11.2014, Koper - JUDO, dijaki in dijakinje, FINALE

16.10.2014, Dobrova - ATLETIKA MNOGOBOJ, učenci in učenke, FINALE

09.10.2014, Celje - ATLETIKA EKIPNO, dijaki in dijakinje, FINALE

08.10.2014, Slovenj Gradec - ATLETIKA EKIPNO, učenci in učenke, FINALE

02.10.2014, Ljubljana - ORIENTACIJSKI TEK, osnovne in srednje šole, FINALE

30.09.2014, Zreče - ODBOJKA NA MIVKI, učenke, FINALE

30.09.2014, Selnica ob Dravi - ODBOJKA NA MIVKI, učenci, FINALE

30.09.2014, Novo mesto - ODBOJKA NA MIVKI, dijaki in dijakinje, FINALE

22.09.2014, Tacen - KOLESARSTVO-VOŽNJA NA ČAS, osnovne šole, FINALE

18.09.2014, Kanal  - ODBOJKA NA MIVKI, učenci in učenke, skupina D, POLFINALE

18.09.2014, Kamnik - ODBOJKA NA MIVKI, učenci, skupina B, POLFINALE

18.09.2014, Kamnik - ODBOJKA NA MIVKI, učenke, skupina B, POLFINALE

10.09.2014, Brezovica - ODBOJKA NA MIVKI, učenke, skupina C, POLFINALE

10.09.2014, Brezovica - ODBOJKA NA MIVKI, učenci, skupina C, POLFINALE

09.09.2014, Beltinci - ODBOJKA NA MIVKI, učenke, skupina A, POLFINALE

08.09.2014, Zrkovci - ODBOJKA NA MIVKI, učenci, skupina A, POLFINALE