domov
kontakti
kazalo

 
Medijska poročila ŠŠT 2013/14

24.04.2014, Maribor - KROS, osnovne in srednje šole, DRŽAVNO TEKMOVANJE

16.04.2014, Medvode - BADMINTON, osnovne in srednje šole, ekipno, FINALE

15.04.2014, Maribor - NOGOMET, dijaki, skupina 1, POLFINALE

14.04.2014, Vrhnika - ROKOMET, učenke, FINALE

14.04.2014, Metlika - NOGOMET, učenci, skupina IV, POLFINALE

11.04.2014, Kranj - PLAVANJE, osnovne in srednje šole, FINALE

10.04.2014, Hrpelje - ROKOMET, učenci, FINALE

07.04.2014, Ljubljana - KOŠARKA, dijakinje, FINALE

03.04.2014, Rogaška Slatina - KOŠARKA, st. učenci, FINALE

26.03.2014, Koper - ROKOMET, dijaki in dijakinje, FINALE

24.03.2014, Celje - NOGOMET, dijakinje, skupina B, ČETRTFINALE

21.03.2014, Zreče - ODBOJKA, učenke, skupina B, POLFINALE

20.03.2014, Radovljica - BADMINTON, učnke OŠPP, FINALE

19.03.2014, Škofljica - NOGOMET, učenke, skupina 3, POLFINALE

19.03.2014, Brezovica - ODBOJKA, učenci, skupina C, POLFINALE

19.03.2014, Maribor - NOGOMET, dijaki, skupina A, ČETRTFINALE

14.03.2014, Novo mesto - KOŠARKA, dijaki, FINALE

13.03.2014, Planica - SMUČARSKI SKOKI, učenci in učenke, FINALE

13.03.2014, Rogla - VELESLALOM IN DESKANJE, dijaki in dijakinje, FINALE

12.03.2014, Mirna - BADMINTON, posamezno, učenci in učenke, FINALE

11.03.2014, Rogla - VELESLALOM, učenci in učenke OŠPP, FINALE

11.03.2014, Vrhnika - NOGOMET, učenci, skupina G, ČETRTFINALE

11.03.2014, Maribor - NOGOMET, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

10.03.2014, Metlika - NOGOMET, učenci, skupina E, POLFINALE

06.03.2014, Krvavec - VELESLALOM IN DESKANJE, učenci in učenke, FINALE

05.03.2014, Sežana - NOGOMET, učenci, skupina H, ČETRTFINALE

03.03.2014, Jesenice - ODBOJKA, dijakinje, FINALE

13.02.2014, Brezovica - ODBOJKA, učenci, skupina I, ČETRTFINALE

13.02.2014, Nova Gorica - ROKOMET, učenci, skupina I, ČETRTFINALE

13.02.2014, Gorišnica - ROKOMET, učenke, skupina A, ČETRTFINALE

13.02.2014, Velenje - ROKOMET, učenke, skupina D, ČETRTFINALE

12.02.2014, Rogaška Slatina - KOŠARKA, st. učenci, skupina D, POLFINALE

12.02.2014, Vipava - KOŠARKA, st. učenke, skupina C, POLFINALE

12.02.2014, Velike Lašče - ODBOJKA, učenci, skupina H, ČETRTFINALE

12.02.2014, Zreče - ODBOJKA, učenke, skupina D, ČETRTFINALE

10.02.2014, Ormož - ROKOMET, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

10.02.2014, Mežica - ODBOJKA, učenci, skupina B, ČETRTFINALE

06.02.2014, Brežice - SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE, OŠ in SŠ, FINALE

06.02.2014, Ormož - ROKOMET, učenke, skupina B, ČETRTFINALE

31.01.2014, Ajdovščina - ROKOMET, učenci, skupina H, ČETRTFINALE

30.01.2014, Trebnje - ROKOMET, učenci, skupina E, ČETRTFINALE

30.01.2014, Ljubljana - ŠPORTNO PLEZANJE, dijaki in dijakinje, tekma A, FINALE

29.01.2014, Ljubljana - ŠPORTNO PLEZANJE, dijaki in dijakinje, tekma B, FINALE

29.01.2014, Novo mesto - ODBOJKA, dijaki, skupina B, POLFINALE

28.01.2014, Maribor - KOŠARKA, dijakinje, skupina 1, ČETRTFINALE

27.01.2014, Maribor - ODBOJKA, dijakinje, skupina A, POLFINALE

27.01.2014, Maribor - ODBOJKA, dijaki, skupina A, POLFINALE

27.01.2014, Ljubljana - KOŠARKA, dijaki, skupina 3, ČETRTFINALE

24.01.2014, Novo mesto - KOŠARKA, dijaki, skupina 4, ČETRTFINALE

24.01.2014, Jesenice - ODBOJKA, dijakinje, skupina B, POLFINALE

24.01.2014, Ljubljana - KOŠARKA, st. učenci, skupina 11, ČETRTFINALE

24.01.2014, Novo mesto - KOŠARKA, st. učenci, skupina 9, ČETRTFINALE

23.01.2014, Podbočje - KOŠARKA, st. učenci, skupina 8, ČETRTFINALE

22.01.2014, Brežice - BADMINTON, dijaki in dijakinje SŠ, FINALE

22.01.2014, Blanca - KOŠARKA, st. učenke OŠ, skupina 9, ČETRTFINALE

22.01.2014, Maribor - KOŠARKA, dijaki SŠ, skupina 1, ČETRTFINALE

18.01.2014, Pokljuka - 18. ŠOLSKI POKLJUŠKI MARATON, množična prireditev

15.01.2014, Celje - BOJ MED DVEMA OGNJEMA, učenci in učenke OŠPP, FINALE

11.01.2014, Braslovče - 25. TEKMOVANJE MLADINA IN GORE, učenci in učenke OŠ, FINALE