domov
kontakti
kazalo

 
Medijska poročila ŠŠT 2017/18

 

29.03.2018, Ljubljana - ODBOJKA, starejše učenke, skupina C, POLFINALE

29.03.2018, Novo mesto - KOŠARKA, mlajši učenci, skupina 7, ČETRTFINALE

29.03.2018, Šenčur - ŠPORTNO PLEZANJE, učenci in učenke, ZAHOD, PODROČNO

22.03.2018, Žužemberk - ODBOJKA, starejši učenci, skupina B, POLFINALE

22.03.2018, Trebnje - NOGOMET, starejši učenci, skupina 3, ČETRTFINALE

16.03.2018, Slovenske Konjice - NOGOMET, dijaki, skupina C, ČETRTFINALE

13.03.2018, Dobrova - SKOKI z MPP, učenci in učenke, skupina I, POLFINALE

08.03.2018, Maribor - ODBOJKA, dijakinje, skupina A, POLFINALE

08.03.2018, Maribor - NOGOMET, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

08.03.2018, Kostanjevica na Krki - ODBOJKA, starejši mučenci, skupina G, ČETRTFINALE

02.03.2018, Kamnik - ODBOJKA, starejši učenci, skupina F, ČETRTFINALE

20.02.2018, Gorišnica - ROKOMET, starejše učenke, skupina B, ČETRTFINALE

05.02.2018, Maribor - ODBOJKA, dijakinje, skupina B, ČETRTFINALE

13.12.2017, Novo mesto - ROKOMET, dijaki, skupina D, ČETRTFINALE

12.12.2017, Maribor - ODBOJKA, dijaki, skupina A, ČETRTFINALE

11.12.2017, Celje - ODBOJKA, dijakinje, skupina A, ČETRTFINALE

29.11.2017, Dobrova - AKROBATIKA, učenci in učenke, I. skupina, POLFINALE

23.11.2017, Izola - AKROBATIKA, učenci in učenke, II. skupina, POLFINALE

09.11.2017, Črnomelj - BADMINTON, učenci OŠ s PP, DRŽAVNO TEKMOVANJE

29.10.2017, Ljubljana - ULIČNI TEK, OŠ in SŠ, 22. LJUBLJANSKI MARATON

12.10.2017, Velenje - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, FINALE

12.10.2017, Beltinci - ODBOJKA NA MIVKI, osnovne šole, FINALE

11.10.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, FINALE

10.10.2017, Portorož - ODBOJKA NA MIVKI, srednje šole, FINALE

04.10.2017, Kranj - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC GORENJSKA

04.10.2017, Kranj - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC GORENJSKA

02.10.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC LJUBLJANA, skupina B

02.10.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC LJUBLJANA, skupina C

29.09.2017, Nova Gorica - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC GORIŠKA

29.09.2017, Nova Gorica - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC GORIŠKA

28.09.2017, Celje - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC CELJE

28.09.2017, Celje - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC CELJE

28.09.2017, Brežice - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC POSAVJE

27.09.2017, Komenda - ORIENTACIJSKI TEK, OŠ in SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

27.09.2017, Maribor - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC MARIBOR

27.09.2017, Maribor - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC MARIBOR

27.09.2017, Ravne na Kor. - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC KOROŠKA

26.09.2017, Novo mesto - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC DOLENJSKA

26.09.2017, Novo mesto - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC DOLENJSKA

26.09.2017, Velenje - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC VELENJE

25.09.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC GROSUPLJE

23.09.2017, Smlednik - GORSKI TEK, OŠ in SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

22.09.2017, Ljubljana - PLAVANJE, OŠ in SŠ, DRŽAVNO TEKMOVANJE

21.09.2017, Tacen - KOLESARSTVO, učenci in učenke, DRŽAVNO TEKMOVANJE

21.09.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC LJUBLJANA

20.09.2017, Murska Sobota - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC POMURJE

20.09.2017, Murska Sobota - ATLETIKA-EKIPNO, srednje šole, PC POMURJE

20.09.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC LJUBLJANA, skupina D

20.09.2017, Ljubljana - ATLETIKA-EKIPNO, osnovne šole, PC LJUBLJANA, skupina A